چک / حواله

 یک درگاه پرداخت است که نیازی به پرداخت آنلاین نیست. سفارشات با استفاده از تنظیم می شوند تا زمانی که پرداخت خارج از پرداخت نشود. شما به عنوان مالک فروشگاه باید تأیید کنید که چک ها قبل از پردازش سفارشات در ووکامرس پاک شده اند. برای تأیید اینکه آیا شما قبل از ارسال سفارش و علامت گذاری کامل آن هزینه پرداخت می کنید ، مهم است.

روشهای پرداخت ذخیره شده

برای هر درگاه پرداخت که از روشهای ذخیره شده پشتیبانی می کند ، می توان این روشها را از حساب مدیریت کرد تا روشهای پیش فرض را تنظیم کرده یا حذف کند. با این حال ، این دروازه ها از روش های پیشرفته ذخیره شده پشتیبانی می کنند که دارای چند ویژگی اضافی هستند. ابتدا ، موارد می توانند از نام های مستعار (مانند u201cPersonalu201d یا u201cBusinessu201d) استفاده کنند ، این امر باعث می شود مشتریان بتوانند در هنگام پرداخت کالا مورد را آسان کنند. با کلیک بر روی عملکرد u201ceditu201d می توانید نام مستعار را برای این روش اضافه کنید.

پرداخت نقدی هنگام تحویل

 یک درگاه پرداخت است که بدون پرداخت آنلاین پرداخت می شود. سفارشات با استفاده از Cash on Delivery روی پردازش تنظیم می شوند تا زمانی که پرداخت هنگام تحویل سفارش توسط شما یا روش حمل و نقل شما انجام شود. شما ، به عنوان مالک فروشگاه ، باید تأیید کنید که قبل از علامت گذاری سفارشات در WooCommerce ، پرداخت جمع آوری شده است.